נדל"ן

הפירמה מטפלת בכל מגוון העסקאות במקרקעין ובכל השלבים הרלוונטיים, החל מפעולות שגרתיות של רכישה, מכירה והשכרת נכסי נדל"ן (פרטיים ומסחריים), עובר להפשרות קרקעות במסגרת ההתיישבות העובדת, וכלה בעסקאות קומבינציה במקרקעין עם תכניות מתאר מאושרות.

הפירמה מטפלת בכל מגוון העסקאות במקרקעין ובכל השלבים הרלוונטיים, החל מפעולות שגרתיות של רכישה, מכירה והשכרת נכסי נדל"ן (פרטיים ומסחריים), עובר להפשרת קרקעות במסגרת ההתיישבות העובדת, וכלה בעסקאות קומבינציה במקרקעין עם תוכניות מתאר מאושרות.

בתוך כך, עוסקת הפירמה בליווי שוטף וניהול של נכסים מסחריים ופרויקטים לדיור, החל משלב ההקמה, המימון הפיננסי וכלה בניהולם השוטף של הנכסים לרבות ליווי בניה ומכירת היחידות לרוכשים. בין היתר, לפירמה התמחות מיוחדת במלונאות החל משלב היזום, הרישוי, ההקמה והבניה או לחלופין הרכישה, לרבות כל ההתקשרויות עם אנשי המקצוע השונים ולווי בשלב התפעולי עסקי. בנוסף, פועלת הפירמה בשנים האחרונות בתכנון ומימוש עסקאות תשואה, לרבות מימון עסקאות כאמור, הן ממקורות מקומיים והן מבנקים מחו"ל.

ברוב המקרים, מחלקת הנדל"ן מעורבות בפרויקטים בקנה מידה גדול הקשורים להשקעות והטיפול משתרע בין שלבי היזם של הפרויקט, ועד לשלבים הסופיים של מימושו ומסחורו של הפרוייקט.

בנוסף, מחלקת הנדל"ן מטפלת בנושאים הקשורים בשיווק ומכירה קמעונאית של פרויקטים בקנה מידה גדול וכמו כן בטיפול האדמיניסטרטיבי לאחר המכירות הכוללים את ניסוח הסכמי המכירה הרלוונטיים או הסכמי חכירה, רישום הנכס, רישום הערות אזהרה, שירותי הקלטה, וכל השירותים הנלווים הנוספים.

מחלקת הנדל"ן מספקת ייעוץ לגבי מבנה המס של פרויקטים, לעורכי הדין נדל״ן במחלקה ניסיון מוכח בנושאים הקשורים למיסוי מוניציפאלי וממשלתי של נכסים, מסים, אגרות והיטלים, בעיקר בביטול והפחתת שומות.

הואיל וסוגיות סביבתיות ורכוש קשורות בדרך כלל זו עם זו, מחלקה זו מתמחה גם בנושאים של תכנון וסביבה.

לתיאום פגישת ייעוץ השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם