המשרד

פרופיל המשרד

הפירמה מעניקה טיפול משפטי מקיף וכולל המותאם לצרכי כל לקוח לעסקאות מורכבות.

ייחודה של הפירמה הוא בראיה וההבנה הרחבה, הן ברמה המקומית והן ברמה הבינלאומית, הבאה לידי ביטוי ביכולת של צוות הפירמה ללוות עסקאות מורכבות וחוצות גבולות.

הפירמה מונה כיום צוות מקצועי ומיומן בן 19 עורכי דין, מתוכם 7 שותפים. הפירמה מונה חמש מחלקות כאשר כל מחלקה מתמחה ומתמקצעת בתחומה ונעזרת, בנקודות ההשקה, במחלקות האחרות של הפירמה.

בגרנות ושות' מאמינים בטיפול כולל במכלול ענייניו של הלקוח וגורסים כי על מנת לתת שירות מקיף וצמוד הכולל את כל ענייניו של הלקוח, יש להכשיר את אנשי הצוות המשפטי כעורכי דין בעלי גישה משפטית מעמיקה, הבנה מסחרית כלכלית מקיפה וחשיבה אסטרטגית.

מבנה המשרד מאפשר מחד, מתן שרות מקצועי וממוקד, ומאידך, מתן שירות משפטי בהיקף רחב שיש בו כדי לתת מענה למגוון הצרכים המשפטיים של הלקוח, בתחומי העיסוק וההתמחות שלו, תוך הבנה ולימוד מעמיקים של פעילויות הלקוח וצרכיו השונים.
המשרד ערוך לתת שירותים הן בשפה העברית והן בשפה האנגלית ברמת שפת אם, כמו כן מעניק המשרד מענה גם ללקוחות דוברי צרפתית.

הפירמה נהנית מקשרים בינלאומיים עם משרדי עורכי דין מחוץ לישראל, כך שלקוחות הפירמה זוכים לייעוץ יסודי ומותאם לצרכיהם.

הפירמה מטפלת במגוון רב של לקוחות הנובע בתחומים מגוונים של פעילות ורקעים הכוללים: אנשים פרטיים, חברות עסקיות ממגזרים שונים (הייטק, צרכנות, בנייה, תשתיות, טכנולוגיה, שירותים, מלונאות), בנקים ישראלים מובילים, חברות ציבוריות, חברות אחזקה והשקעה, ייצוג חברות נדל"ן ברכישות וניהול נכסים והפקת התשואה מהן, קרנות הון סיכון, קיבוצים, מושבים, מועצות מקומיות ואזוריות, חברות סטארט אפ, ותאגידים בינלאומיים. הפירמה משרתת הן לקוחות מקומיים והן לקוחות זרים, כאשר כל לקוח מקבל טיפול אישי ומקצועי ברמה גבוהה ביותר.

לתיאום פגישת ייעוץ השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם